HONDA - 15400PH1004
HONDA
15400PH1004
| Масляный фильтр |
Исполнение фильтра: Накручиваемый фильтр
- Немає в наявності -
- Застосування до моделей авто
- Додаткова інформація
Фільтр товарів
Опції
Виробник
| Виробник - Артикул, Назва |
GOODREM
RF0053
Фільтр масляний Rio/Mazda 3/323/626/Juke/Rogue/Murano/Qashqai ► |
RIDER
RD1430WL7134
Фільтр оливний MITSUBISHI LANCER, HONDA ACCORD, CIVIC (RIDER) ► |
RIDER
RD1430WL7171
Фільтр оливний HYUNDAI ACCENT, TUCSON, KIA CEED, CERATO 04- (RIDER) ► |
GOODREM
RF0152
Фільтр масла Hyundai/Kia/Mazda ► |
REC140339
Фільтр оливний ExtraClean HYUNDAI ACCENT, TUCSON, KIA CEED, CERATO 04- (RIDER) ► |
MEATDORIA
153183
MEATDORIA OPEL фільтр масляний H=90mm Vectra A/B, Astra F,Fiat Doblo,Grande Punto,Honda,Hyundai,Mazda,Mitsubishi,Peugeot ► |
MEATDORIA
MEATDORIA RENAULT фільтр масляний H=66mm Clio, Kangoo, Twingo 1.0/1.2 96- ► |
JAPKO
10406
Фільтр масляний 1.6-3.5 Honda Accord 86-/ 1.0-2.0 Honda Civic 88-/Mazda 323 ►
MFILTER
TF 24
Наружный диаметр [мм]: 83,2
CHAMPION
COF100208S
CHAMPION HONDA фільтр масляний H=100mm Accord,Civic,Concerto,Prelude,HR-V,Mazda,Opel,Kia,Rover ►