NISSAN - 24410AY60C
NISSAN
24410AY60C
| Стартерная аккумуляторная батарея |
Емкость батареи [Ач]: 60
Напряжение [В]: 12
Ток холодного пуска EN [A]: 600
Длина [мм]: 242
Ширина (мм): 175
Высота [мм]: 175
Исполнение днищевой планки: B13
Расположение полюсных выводов: DX
Напряжение [В]: 12
Длина [мм]: 242
- Немає в наявності -
- Застосування до моделей авто
- Додаткова інформація
Фільтр товарів
Емкость батареи [Ач]
Ток холодного пуска EN [A]
Виробник
| Виробник - Артикул, Назва |
x2 |
EXIDE
_EB602
Акумуляторна батарея 60Ah/540A (242x175x175/+R/B13) Excell ►
x2 |
EXIDE
_EA612
Акумуляторна батарея 61Ah/600A (242x175x175/+R/B13) Premium ►
x6 |
BOSCH
0 092 S40 040
BOSCH S4 Акумулятор 12В / 60А-год / 540A / 242*175*175 / 14,69кг (виводи -+) низький ►
x6 |
BOSCH
0 092 S50 040
BOSCH S5 Акумулятор 12В/ 61А-год./600А, 242*175*175, 14кг, (виводи -+) ►